RSS
wtorek, 22 lipca 2014

Gra, o której zamierzam tutaj pisać została okrzyknięta mianem najbardziej przyjazną grą poprzedniego roku. Tytuł ten oczywiście nie został nadany bez konkretnych przyczyn. Rayman jest bowiem bardzo przyjemną grą, która pozwala odciąć się od okrutnego świata i skoncentrować się na czymś, co tak na prawdę przenosi nas do innego świata. Faktem jest to, że jest to gra przeznaczona głównie dla dzieci, ale ja pomimo swojego wieku lubię też sobie czasem pobiegać bardzo przyjemnym Rayman. Według mnie można tutaj mówić o ogromnym sukcesie z tego powodu, że mało które gry dają możliwość swoim graczom zapomnienia o rzeczywistości. Nie robię żadnych statystyk i bardzo daleko mi od tego, ale moją uwagę zwróciło to, że każdy, kto grał w moim otoczeniu w Raymana był bardzo zadowolony odchodząc od komputera. Jest to taka gra, która powinna spowodować pojawienie się uśmiechu na twarzy. Oprócz tego satysfakcja z przejścia misji jest także nie do opisania. Jeżeli chciałbyś oderwać się od świata i poprawić sobie humor to zakup Raymana.

20:53, pan.antoni.net
Link Dodaj komentarz »

Call of Duty 2 to bardzo charakterystyczna gra. Akcja toczy się w czasach drugiej wojny światowej – na gracza czeka wiele różnych misji, których przejście wymaga od użytkownika wielu zwinności. Nie jest łatwo dać sobie radę i przejść przez wszystkie wyzwania, ale bez wątpienia warto jest spróbować własnych sił w tej grze ze względu na to, że jest ona bardzo dobrym przedstawieniem tego, co miało miejsce w historii świata oraz pośrednio Polski. Nie jest łatwo sobie wyobrazić to, co miało miejsce kilkadziesiąt lat wcześniej, a Call of Duty 2 wydaje się, że przedstawia to w sposób bardzo dobry i prosty. Według mnie jest to na tyle wciągająca gra, że wystarczy zapoznać się z możliwościami, aby wciągnąć się w wojenny świat i wyjść z niego dopiero po przejściu różnych misji. Co prawda wymagania sprzętowe są znaczące, ale można zawsze zmniejszyć detale i grać na mniejszej jakości graficznej bez prawie żadnych negatywów jeżeli chodzi o grywalność. Jest to idealna gra dla tych, którzy cenią sobie wojenne klimaty i lubią od czasu do czasu zabawić się w wojnę.

20:53, pan.antoni.net
Link Dodaj komentarz »

Colin McRae: DiRT 2 to najnowsza produkcja Codemasters. Na samym początku już muszę zapewnić, że gra jest znakomita. Doskonała grafika oraz świetne możliwości rajdowego kierowcy świadczą o tym, że producenci na prawdę dopracowali swoje nowe dzieło. Sam próbowałem swoich sił i szczerze muszę powiedzieć, że moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Codemasters udostępnia użytkownikom prawdziwe cacuszko wśród gier i możemy cieszyć się spędzaniem czasu przed kierownicą naszego komputera (no wiem, wiem, zapędziłem się). Colin McRae, którego już niestety nie ma z nami, z całą pewnością nie powstydziłby się tego cuda. Gra wyprodukowana na cześć tego rajdowego kierowcy jest tak znakomita, że na prawdę mało gier samochodowych może się z nią równać. Naturalnie jest to tylko moja opinia, ale jestem zobowiązany do zareklamowania wyścigowej gry, która jak dla mnie jest najlepszą – i to mówię całkowicie szczerze – jeżeli chodzi o symulatory rajdów samochodowych. Ciężko będzie stworzyć coś lepszego niż Colin McRae: DiRT 2 w przyszłości.

20:52, pan.antoni.net
Link Dodaj komentarz »
Archiwum